Toz akarları riskini azaltmak ve astım gibi koşulların ve toza maruz kalmanın tetiklenmesi gibi alerji semptomları önlemek için Battaniyelerinizi temiz tutmanızı şiddetle öneririz. Birçok sağlık uzmanı yatağınızı 3-6 ayda bir yıkamanızı önerir. Yatağınızı ve yastıklarınızı temizleyebilir ve sterilize edebiliriz. Böylece yatağınızı istenmeyen ziyaretçilerle paylaşmama konusunda gönül rahatlığı sağlar. Yeni yıkanmış bir battaniye hissinin ne olduğunu biliyoruz ve size zaman ve tekrar rakipsiz bir deneyim yaşatmayı hedefliyoruz.

Battaniye yıkama

Battaniyelerinizi yıkamak standart çamaşır makinelerinde yıkamak çok kolay olmayabilir. Çünkü çoğu polyester doldurulur ve yukarıda belirtildiği gibi, elyaflar düzleşmez ve daha fazla alan gerektirir. Ayrıca, tasarım açısından çok daha büyükler. Set ile birlikte gelen yastıkların çoğunun çıkarılabilir kılıfları vardır. Ancak boyutlarına bağlı olarak standart bir makinede yıkamayanlara da atılabilirler.

Battaniyeler daha az dolu, karmaşık bir dikişli tasarıma sahiptir ve genellikle zemine asılır. Genellikle, şemsiyeler, minderler ve bazen de perdeler gibi bir dizi eşleştirme ürününün bulunduğu bir torba içi yatak konseptinde satılmaktadır. Çoğu durumda, bunlar çoğunlukla dekoratiftir ve yatmadan önce tamamen çıkarılırlar; bunun altında sıcaklık ve konfor için bir örtü bulunur.

Birçok durumda, kirlendiğinde yıkama döngüsünü uzatabilen kullanılabilir bir ters çevrilebilir yüzeye sahiptir. Bununla birlikte, düzenli olarak yıkamak hala alerjenleri uzak tutmanın en iyi yoludur ve döküntüler, yapışkan parmaklar veya çamurlu pençeler olduğunda lekeleri oluşmaz. Battaniyelerde olduğu gibi, her mevsim onlara iyi bir yıkama yapmak idealdir.

Battaniye yıkama fabrikası

Herhangi bir üreticinin yıkama talimatlarını takip ederek, nazik çevrimde az miktarda yumuşak sabun kullanmak işi yapacaktır. Herhangi bir lekeye önceden işlem yapılabilir. Battaniye kadar büyük olmasa da, tüm elyafları tekrar yerine koymak için bir miktar kabarıklık vardır. Kurutucuda tenis topları kullanmak Battaniyelerinizi orijinal durumuna geri getirecektir.

İster Battaniye ister yorgan tercih edin, rahat bir uyku deneyimi için onları temiz ve alerjensiz tutmak önemlidir.

Call Now ButtonTIKLA ARA