Teslim Alma İşlemi

teslim alma

Fatih halı yıkama ekibimiz, temizlenmesini istediğiniz halıları inceleyerek teslim alma işlemine başlayacaktır. Yıkanmasını istediğiniz halılar tek tek ölçümleri yapılarak size makbuz teslim etmektedir.

Yıkama işlemi

halı yıkama işlemi

Halılarınız fatih halı yıkama merkezimizde toz alma işleminin ardından bir dizi ön temizlik işlemi yapmaktadır. Halılarınız daha sonra yıkama işlemi için tam otomatik halı yıkama makinemizde derinlemesine antibakteriyel olarak yıkanmaktadır.

Adrese teslim

adrese teslim

Halılar yıkanma sonrası kuruma için özel kurutma odamızda sıcak hava sirkülasyonu ile kurutulmaktadır. Kuruyan halılar, adresinize teslim edilmek üzere paketlenerek belirtilen gün ve saatte adresinize teslim edilmektedir.

Belgelerimiz

onur belgesi
katılım belgesi
Üniversite raporu

Sayın halı yıkama, halınızın temiz ve güzel olmasını istediğinizi biliyor. Bu nedenle, halınız her yerde gezinebiliyor olsa da, aynı zamanda özenli ve temiz bir şekilde muhafaza edilmesi gerekir. Bir süre sonra halının normal aşınma ve yıpranmasına maruz kalınması, elyafta toza, saçakların soluk ve kirli görünmesine ve renklerin matlaşmasına ve parlaklığını kaybetmesine neden olur. Halınızın yeni ve taze görünmesini sağlamak için halılarınızı her 6 ayda bir temizlemenizi öneririz.

Fatih halı yıkama

Halı, antre veya giriş yolu gibi çok kullanılan bir alana yerleştirilirse, kir ve lekelerin miktarına bağlı olarak, altı ayda bir veya daha fazla sıklıkta temizlemeyi seçebilirsiniz. Ancak, yanlış bir temizlik iyi olmaktan daha fazla zarar verebilir, bu nedenle halınızı bir uzman tarafından temizlemeniz önemlidir. Halı yıkama firmamız da, profesyonel halı yıkama ekibimiz, elyaf içeriğine (yün, ipek, pamuk, sentetik malzeme vb.) Ve kir türüne göre halıyı temizlemek için gereken doğru yıkama ve bakımı seçmek için yılların deneyim ve bilgisini kullanır.

Fatih halı yıkama firması

Halılarınızı bırakmayı tercih ederseniz, bunu yapmaktan memnuniyet duyarsınız, ayrıca halılarınızı ücretsiz olarak alabiliriz. Sayın halı yıkama firmamızda ayrıca koltuk yıkama ve yorgan yıkama hizmetide verilmektedir. Herhangi bir temizliğe başlamadan önce ekibimiz halıyı temizleme işleminin daha da kötüleşebileceği herhangi bir yırtılma veya hasar açısından inceliyor.

Halı daha sonra boyaların zarar görmemesini sağlamak için belirli bir formüle edilmiş çözelti ile karıştırılmış tatlı suya batırılır. İnce kollektör parçaları veya antika halıları yıkarken özen gösteriyoruz.

İletişim formu

Call Now ButtonTIKLA ARA