Kış temizliği, yaz temizliği, bahar temizliği bitmek bilmeyen bir temizlik serüveni… Bu uzun temizlik serüveninden bir nebze de olsa sizleri kurtarıyoruz. Halıların yıkama konusunda bir çok firma hizmet sunduğu gibi, halı yıkama evlerde de yapılmaktadır. Her ne kadar şehir hayatında böyle bir durumla karşılaşmasak da kenar mahallelerde sokakta, bahçede halı yıkamaya çalışan kişileri görürüz. Ve bunu yapanlar büyük eziyet çekmektedirler.

Halıların sokak aralarında bahçelerde yıkanması şehir hayatı için artık geride kaldı. Halı yıkama firmaları bu işi profesyonelce yapmaktadır. Halıların daha derinlemesine temizlenmesi için tam otomatik makineler, halıya uygun deterjanlar ve hızlı teslimat, yıkama firmalarının özellikleri arasındadır.

Halı yıkama

Halı yıkamada kullanılan deterjanlar çok önemlidir. Halı yıkama firmaları halıya uygun deterjan kullandığı için halıdaki kirler daha kolay çıkacak ve halıya zarar vermeyecektir. Fakat eskiden öyle değildi. Evde hangi deterjan var ise onla halılar yıkanmakta ve temizlenmiş olduğu sanılmaktaydı. Şirketimiz halı yıkamanın dışında, yorgan yıkama, battaniye yıkama ve koltuk yıkama alanlarında profesyonel hizmet vermektedir. Halı temizleme ürünleri arasında halı yıkamada kullanılan deterjanlar bu konuda çok başarılı olsa da. Bol suyla yıkanması gereken halıların evde veya bahçelerinizde yıkanmaması gerekir. Çünkü çok fazla su israfı yaparak halı yıkamayı daha çok külfetli hale getirebilirsiniz.

Yıkama fabrikaları hem su israfından kaçınmakta hem de daha profesyonel halı yıkama yapmaktadır. Bazı halılar kirlerini yüzeylerinde belli etmeyebilir. Bunun için halılarınızın iç tüylerine baktıktan sonra halının yıkanması gerektiği anlaşılacaktır. Bu yöntem sizleri halılar üzerinde birikmiş olan mikro organizmaları temizleyip sağlıklı bir şekilde kullanmanızı sağlayacaktır.

Halı yıkamada yılların tecrübesi

Firmamız halı yıkamada yaklaşık 20 yılı geride bırakmıştır. Bu uzun yıllar boyunca edindiği tecrübeyi hizmetlerine yansıtarak en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktayız. Firmamız bunun neticesi olarak % 100 garanti vermektedir.

Halı yıkamanın önemi sektörü çok büyük aşamalar kaydederek oldukça modern ve gelişmiş bir sektör halini almıştır. Kapıdan halılar alınarak değerlendirilmesi yapılmakta, halının türüne kirlilik derecesine göre yıkama yöntemi kullanılacak şampuan belirlenmekte ve eğitimli personel tarafından modern ve tam otomatik makinalar da yıkanıp temizlenerek en iyi şekilde ambalajlanarak müşteriye adresinde teslim edilmektedir.

Modern halı yıkama fabrikaları başlı başına bir sektör halini alan halıların yıkama işini bilgili ve eğitimli ve her geçen gün bilgilerini yenileyen elemanları işle yapmakta ve en geç kırk sekiz saat gibi bir zamanda müşteriye teslimat yapmaktadır. Yıkanan ve kirden tozdan en önemlisi sağlığa zararlı akarlardan arındırılan halılar en temiz şekliyle müşteriye gönderilmektedir. Artık halıların yıkama işi modern ve son teknoloji makinalarda yıkanmakta otomatik kurutulmaktadır. Kuruma aşamasında da sağlığa zararlı toz ve akarlardan mikroorganizmalardan arındırılmakta gereğinde bunlara uygun ilaç ve deterjanlar kullanılmaktadır.

Hizmet Verilen Yerler

İstanbul avrupa yakasında aşağıdaki alanlarda halı yıkama hizmetleri sunuyoruz:

Halı yıkama sektörü piyasada pek çok firma ile çalışmakta hepsi rekabet halinde olduğundan hem personel hem makine parkı hem de adresten alıp adrese teslim hizmetiyle en başta müşteri memnuniyeti ve Pazar payını arttırma derdiyle kaliteli hizmet sunmaktadır. Her şehirde gelişen ve yerleşen sektör modern hayatın hızına ayak uydurmaya çalışmaktadır. Bu da gelişimi hızlandırmakta her yönüyle müşteri memnuniyeti birinci sırada yer almakta amaçlarının birinci maddesi olmaktadır.

Call Now ButtonTIKLA ARA