Teslim Alma İşlemi

teslim alma

Halılarınızı belirtilen adrese ulaşarak makbuz karşılında teslim alıyoruz. Aldığımız halılar diğer halılarla karışmaması için etiketleme yöntemiyle fişleri ayrı ayrı halılarınıza sabitliyoruz. Halılarınız metrekare şeklinde hesaplanarak fiyatı hemen belirtilmektedir.

Yıkama işlemi

halı yıkama işlemi

Yıkamaya alınan halılar küçükçekmece sayın halı yıkama fabrikamızda öncelikle toz alma makinesinden geçer. Halılarınızın üzerinde lekeler varsa leke çıkarma bölümümüzde ilk kontrollerde lekeler giderilir. Tam otomatik halı yıkama makinemizde halının türü ve özelliğine göre yıkama işlemine başlanır.

Adrese teslim

adrese teslim

Yıkama ve durulama sonrasında özel kurutma odasına alınan halılar kuruduktan sonra adrese teslim için son kontrol ve paketleme işlemleri yapılır. Teslimat günü belirlendikten sonra, ücretsiz servisimizle halılarınız adresinize teslim edilir.

Belgelerimiz

onur belgesi
katılım belgesi
Üniversite raporu

Ayrıntılara ve takip sonrası hizmetten hemen sonra, gösterilen özenle yüksek kaliteli hizmet sunmaya inanıyoruz. Ve bu sektörde bu kadar başarılı olmamızın nedeni budur. Halılarınızı kumaşa zarar vermeden temizleyen bir halı yıkama hizmeti bulmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Bu nedenle üstlendiğimiz her halı temizleme işi için tam bir garanti veriyoruz. Halının kumaşlarına ve kaldırılması gereken lekelere bağlı olarak, Küçükçekmece bölgesinde en iyi halı yıkama çözümünü sunacağız.

Halı temizliği, sağlıklı yaşamın sadece hayati bir parçası değil, aynı zamanda kiralama ve mülk denetimlerinin sona ermesinin de zorunlu bir parçası. Temizlik çözümlerimiz tüm bu yönleri kapsar ve Küçükçekmece halı yıkama sağlıklı bir hayat bırakmanıza yardımcı olur. Tehlikeli alerjenler ve görülmeyen akarlar, en iyi şekilde süpürülmüş halılarda bile gizlenir.

Küçükçekmece halı yıkama

Bu nedenle, kullanım sıklığına bağlı olarak halılarınızı yılda en az bir kez profesyonel olarak temizlemenizi öneririz. Ve biz de tam olarak buna uygun, antibakteriyel halı yıkama ile birlikte yorgan yıkamabattaniye yıkama ve koltuk yıkama işlemleri yapıyoruz. Halınızdaki lekenizin veya lekelerin sebebi ne olursa olsun, halı yıkama konusundaki en iyi uygulama yaklaşımımız sizi Sayın halı yıkama firmasında tatmin edecek.

Küçükçekmece’de halı yıkama fabrikası

Önde gelen halı üreticilerinin çoğu tarafından önerilen detaylı halı yıkama konusunda uzmanlaştık. Tam otomatik halı yıkama makinesinin yardımı ile, temizleyicimiz halı suyuna yüksek basınç altında sıcak su akacaktır. Su, daha sonra, bakteri ve kirleticilerle birlikte çıkarılır. Sıcak su çekimi, liflerin mükemmel şekilde temizlenmesini sağlar ve kumaş tipine bağlı olarak 2 ila 3 saat kuruma süresi gerektirir.

Uygun bir halı temizleme fiyatına mı ihtiyacınız var? (0212) 506-0614 aracılığıyla bize ulaşmaktan çekinmeyin.

Uygun temizlik teknolojisi olmadan, halıların temizlenmesi olumsuz bir etkiye sahip olabilir. Son teknoloji ürünü halı yıkama teknolojimiz, halılara zarar vermeden profesyonelce temizlememizi sağlar. Bütün halindeki tozlar ve kirler halınızın her iki tarafından tamamen temizlemek için büyük miktarlarda su kullanıyoruz. Bu çok önemlidir, çünkü tek taraflı yıkama halıların çok çabuk yıpranmasına neden olurlar. Prosedürlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin.

İletişim formu

Call Now ButtonTIKLA ARA