Teslim Alma İşlemi

teslim alma

Sefaköy halı yıkma fabrikamızda, adresinizden teslim alınmak üzere halılarınız metrekare olarak hesaplanır ve yıkama bedeli belirlenir. Halılarınız karışmasın diye kenar uçlarına isim ve adresinizin yer aldığı fiş zımbalanır. Halılarınızın teslim alma aşamasında makbuz yazılır ve size teslim edilir.

Yıkama işlemi

halı yıkama işlemi

Halı yıkama aşamasında öncelikle toz alma ve leke kontrolleri yapılır. Daha sonra halılarınızın antibakteriyel temizliği için tam otomatik halı yıkama makinemizde yıkama işlemleri yapılır. Sonraki işlemlerde halılarınız durulanır ve tekrar yıkama işlemi yapılarak kurutma işlemine başlanır.

Adrese teslim

adrese teslim

Kurutma odamıza alınan halılar sıcak hava sirkülasyonu ile kurutulur. Bu aşamanın sonunda adresinize teslim edilmek üzere halılar paketlenir ve teslim edileceği gün belirlenir. Tüm bu aşamaların hepsi, halılarınızın fabrikamıza gelmesinden, teslim edilme süresine kadar toplam 3 gün sürmektedir.

Belgelerimiz

onur belgesi
katılım belgesi
Üniversite raporu

Halı, ev ve işyerleri için iyi bir seçimdir. Başlıca yararlarından biri, sesi azaltmaya yardımcı olması ve aynı zamanda hoş görünmesi ve yüksek trafik alanlarındaki kiri ve aşınmayı maskeleyebilmesi dir. Halınızın mükemmel ve iyi görünmesini sağlamak için düzenli olarak temizlik veya halı yıkama yapmanız gerekir. Sefaköy halı yıkama gibi profesyonel bir şirket ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Sefaköy’deki ev ve iş sahiplerine mükemmel müşteri hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Halılarınıza profesyonel yıkama yaptırmanın birçok avantajı vardır. Sadece güzel görünmelerini sağlamakla kalmaz, yaptığınız yatırımın korunmasına yardımcı olur. Aynı zamanda sağlık yararları da taşır. Profesyonel halı yıkama, tozu, küfü, alerjenleri ve diğer zararlı maddeleri gidermeye yardımcı olur. Profesyonel temizlik yaptırmanın bir başka faydası da, işi kendiniz yapmak zorunda kalmadan tasarruf ettiğiniz zaman ve enerjidir.

Sefaköy halı yıkama

Sayın halı yıkama olarak, işimizi deneyimli ve profesyonel ekip tarafından gerçekleştirdiğimizden emin olabilirsiniz. Ayrıca, aile üyelerinizi, evcil hayvanlarınızı ve müşterilerinizi koruyan yalnızca üstün ve güvenli ekipman ve temizleme çözümleri kullanıyoruz.

Tüm halı yıkamayorgan yıkamabattaniye yıkama ve koltuk yıkama gibi ihtiyaçlarınız için Sefaköy halı yıkama fabrikasını 0212 506 06 14 arayın. Profesyonel bir iş yapmak için çabalayan ve tüm müşterilerimize mükemmel hizmet sunan yerel bir aile şirketiyiz.

Sefaköyde halı yıkama fabrikası

Halınızdaki bir gram tozda, yaklaşık 100 milyon mikrop vardır, eğer teknikte temizlenmezse, bu mikroplar devam eder. İç mekan halıları (işyeri halılarının yanı sıra) pasajlar ve tramplingle biriken toz ve kir nedeniyle bakteri yuvalarıdır.

Halının yüzeysel bir şekilde yıkanması, çocuklarınızın ve misafirlerinizin sağlığı için gerçek bir tehdit olan bu alerjen mikro organizmalardan (akarlar türü) kurtulmayı mümkün kılmaz. Halınız gerçek sanitasyon ve toplam dezenfeksiyondan geçmediği sürece, bu mikroplar bu durumu devam ettirecektir. Belirli solunum veya cilt hastalıkları ve alerji gelişimine yardımcı olacaktır.

El dokuması halılar, ipek halılar veya makine dokunmuş halılar, uygun olmayan halı yıkama teknikleri kullanıldığında çok hızlı bir şekilde bozulur. Örneğin, elinizle sert bir fırça ile yıkamak, pompada veya ağır suyla yıkamak halınızın bağlantı noktalarına zarar verebilir. Bu, halının alt tarafında çatlaklara neden olur. Benzer şekilde, halıyı yıkarken uyumlu olmayan bir fırçanın kullanılması halının liflerini yırtan veya kıran uygun olmayan yöntemlerdir.

Halınızın en uzun ömrünü sağlamak için Sefaköy halı yıkama firmamıza güvenin. Halı yıkamada, her halı tipine uyarlanmış teknikler kullanır: fırçaların tipi, basıncı ve hızı, her elyaf tipi için uygun ürünler kullanılır. Her şey, halının güzelliğini ve ipeksi uzunluğunu bulması ve uzun tutması için yapılır.

İletişim formu

Call Now ButtonTIKLA ARA