Antibakteriyel

Yorgan yıkama

Firmamız kurulduğu günden beri en kaliteli ve en güvenli hizmeti veren yorgan yıkama sektöründe her zaman bir numara olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Yorgan Yıkama

Evlerimizde kullanmakta olduğumuz Yorgan ve battaniyeler aslına bakarsak vücudumuzun sık temas etmiş olduğu ev tekstili ürünlerdir.

Yorgan yıkama

Yorgan, yastık ve battaniyeler hayatımızın olmazsa olmaz birer parçası olmuşlardır. Peki yorgan, battaniye ve yastıklarınızın temizliğine ne kadar ehemmiyet veriyoruz. Ağzımızın, yüzümüzün ve vücudumuzun sık sık temas etmiş olduğu yorgan, battaniye ve yastıklarımızı nerede ve iyi mi yıkandığını takip edebiliyor muyuz. Bir çok halı yıkama firmasının yorganlar ve battaniyelerin soğuk su ile halı şeklinde yere serip halı yıkama makinesi ile halı yıkar şeklinde yıkadığını biliyor musunuz?

yorgan yikama

Yorgan ve battaniye yıkatmaya verdiğiniz bölgeleri muhakkak gidin görün yada İnternet sitelerinde yıkama makinelerinin olup olmadığına güvenilir olun. Firmamızda yorgan, yastık ve battaniyeler evlerimizde kullanmakta olduğumuz çamaşır makinelerinin sisteminde çalışan yorgan, yastık ve battaniye yıkama makinesinde yorganların çeşitlerine göre. Yünlü yorgan, elyaflı yorgan, silikonlu yorgan, pamuklu yorgan, battaniye ve yastık şeklinde yorganların çeşidine göre yıkama programları vardır ve sıcak su ile yıkanmaktadır.

Yorganların ve Battaniyelerin Yıkama İşlemleri

Yıkama işlemlerinde yorgan ve battaniye yıkama makinemizin dokunmatik panelinde yıkanacak ürüne uygun program seçilir ve start düğmesine basılır.

  • Ön Yıkama İşlemi: Tam otomatik yorgan yıkama makinemiz ön yıkama dediğimiz işlemde otomatik olarak 160 litre su alır. Battaniyeleri ortalama 20 dakika deterjansız ön yıkama yaparak yıkar oluşan kirleri alır ve suyu boşaltır.
  • Yıkama İşlemi: Bu işlemde makinemiz 160 litre suyu vakumlar ve suyun ısı sıcaklığına göre programda seçtiğimiz ürünü ısıtır ve deterjanı otomatik olarak alır. Battaniye yıkanması ortalama olarak 45 dakika aralıksız devam eder ve sonrasında suyu boşaltır.
  • Durulama İşlemi: Battaniyeler durulama işleminde deterjan ve köpük kalmaması için yaklaşık, ortalama 25 dakikalık durulama işlemi yapılır.
  • Sıkma ve Kurutma İşlemi: Sıkma işlemi tüm battaniyelerin yıkanma sonrası eğer olmazsa olmazıdır. Evlerimizde yıkanan çamaşırlar dahi son aşamada sıkılır battaniyelerde tıpkı evlerimizde kullanılan çamaşır makineleri gibi son aşama olarak sıkma işlemi yapar. Yıkanılan battaniyeler %90 oranında suyunu atar %10 nem kalır. Sonrasında özel kurutma odalarında kurutulur.
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizle sohbet et