Siz değerli müşterilerimize 15 yıldır en iyi, en kaliteli ve hijyenik, profesyonel hizmet sunmayı ilke edindik. Bu günümüze kadar binlerce mutlu ve memnun müşterinin kaynağını oluşturan firmamız, mutlu müşteri portföyünü günden güne arttırarak halı yıkama hizmetine devam etmektedir. Sayın Halı Yıkama fabrikası, bulunduğu sektörün bütün teknolojik donanımlarını kendi bünyesinde barındırarak tam otomatik yıkama ve kurutma makineleri kullanmaktadır. Şirketimiz halı, yorganbattaniye ve koltuk yıkama alanında sunmuş olduğumuz yüzde yüz garantili halı yıkama hizmeti ile müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya devam etmektedir.

Firmamız halı yıkama işinde ciddiyet ve önemin her zaman farkında olmuş ve olmaya da devam etmektedir. Çünkü halı yıkama işi ciddiyet, hijyen ve titizlik isteyen bir iştir. Günümüzde maalesef bu işin ciddiyetini bilmeyen kişiler uygun olmayan yerlerde yani; bir şekilde oto yıkamalarda halı yıkama işlemleri yapmaktadır. Bu konuda halılarını yıkatacak tüketicileri önem ile uyarmak isteriz. Halı yıkama sektöründe hijyen ve dezenfektenin önemi kadar halı yıkanacak tesisin düzeni ve halı yıkama yapan ustalarında tecrübeleri de çok önemlidir. Bize gelen müşterilerimiz çoğu bir takım halı yıkama firmalarından ağzı yanan ve mağdur olan müşterilerdir. Firmamız bugüne kadar hiç bir müşterisinden şikayet almamıştır. Bu başarının kaynağının en önemli etkenlerinden birisi ise firmamızın halı yıkama personelini seçerken çok titiz davranmasıdır. İşinde profesyonel uzman halı yıkama ustaları ile işlerimizi yapmaktayız. Firmamız, fabrikası ve uzman kadrosu ile halı yıkama alanında en iyi hizmeti vermeyi garanti eder.

Antibakteriyel Halı Yıkama

Halı Yıkatmak ve Halı Temizleme işlemi ciddi bir iştir, Günümüzde bir sürü halı yıkama firması açılmıştır. Ve bu çok dikkat edilmesi gereken halı yıkama işini bu kişiler iyice ele ayağa düşmüştür zira halı yıkama koltuk yıkama vb. Gibi temizlik işleri hijyen isteyen bir iştir. Maalesef günümüzde böyle kalitesiz hizmet veren kişi ve kişilerin açmış olduğu halı yıkama firmaları halı yıkatacak insanları halı yıkama firması değil, kaliteli, uzman ve profesyonel halı yıkama firması aramaya itmiştir. Sayın halı yıkama olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin en iyisini, en kalitelisini sunmayı ilke edindik. Bizler için her şeyden önce insan sağlığı önde gelmektedir. Firmamız müşterilerine Sağlıklı ve hijyenik halı yıkama hizmeti vermekten gurur duyuyor.

Öncelik ile şunu belirtmek isteriz ki iş yerinizde veya evinizde elektrik süpürgesi ile yapmış olduğunuz temizlik yüzeysel bir temizliktir. Evinizde yapmış olduğunuz bu halı temizliği yetersizdir halılarınızın dibindeki toz, kum, saç, halı akarları vb. Maddeleri katii süret ile temizleyemezsiniz. Temizleyemediğiniz gibi bu maddeler halı akarlarının üremesi için uygun bir zemin oluşturur. Bunun sonucunda bir takım alerjik rahatsızlıklar meydana gelir ve bu sıklık ile görülmektedir. Firmamız halılarınızı temizlemeye başlamadan önce hav alma makinamızda halılarınızın dibindeki bu halı akarlarını temizledikten sonra halılarınızı yıkama işlemine başlar. Halı dibindeki halı akarlarını temizlemeden yapılan halı yıkama işlemi hiçbir zaman temizlik kazanmaz.

Call Now ButtonTIKLA ARA