Halı Yıkama

istanbul halı yıkama, bağcılar halı yıkama, esenler halı yıkama, güngören halı yıkama, bahçelievler halı yıkama, başakşehir halı yıkama, bakırköy halı yıkama, ataköy halı yıkama, zeytinburnu halı yıkama, yeşilköy halı yıkama, florya halı yıkama, bayrampaşa halı yıkama, profesyonel halı yıkama hizmeti, halı yıkama fiyatları, halı yıkama fabrikası

Firmamız endüstriyel otomatik makinalarda garantili halı yıkama hizmeti vermektedir. Türkiye’nin en iyi halı şampuanlarını kullandığımız firmamızda halılarınız yıkanırken en ince işçilik ve kalite ile hizmet sağlamaktayız. Evinizden alındıktan sonra tesisimize gelen halılarınız yıkamaya girmeden önce “tek tek” leke kontrolü yapıldıktan sonra gerekli önemli noktalar not alınır ve çırpma makinasına girer.

Çırpma makinasında halılarınız üstündeki kaba temizlik diye tabir ettiğimiz aşamadan geçer ve üstündeki katı parçacıklarından arındırılır. Daha sonrasında ise halılarınız tozu alınmış, katı parçacıklarından alınmış bir şekilde yıkama bölümüne girmektedir.

En kritik aşama olan bu aşamada çırpma işleminde not alınan lekelere işlem uygulanmaktadır. Uygulanan işlemin ardından halı tek bir şekilde banttan geçer ve o esnada üstündeki fırçalar dönerek yıkama işlemi gerçekleşir.

Yıkama esnasının hemen ardından halınız sıkma makinasında sıkma işlemi gerçekleşir. Bu aşamada halınız %98 oranında kurumaktadır.

Nemli olarak tabir ettiğimiz o esnada halınız %100 izole kapalı kurutma odalarında, nem alma makinalarıyla kuruma işlemi gerçekleşmektedir. 8 saat içerisinde kuruyan halılarınız daha sonrasında kalite kontrol ve paketleme aşamasına geçmektedir.

Kalite- kontrol aşamasında halılarınızın lekelerin çıkıp çıkmadığı, uygulanabilecek başka her hangi bir işlemin olup olmadığı kontrol edildikten sonra toz alma makinasında son kez tozu alınıp, parfüm sıkıldıktan sonra poşetlenerek dağıtıma hazır hale gelmektedir.

Çok önemli bir diğer hususu belirtmekte de fayda var. Hiçbir lekeyi, hangi leke olursa olsun %100 kesin çıkartırız diyemeyiz ve bunun garantisini de veremeyiz, %100 çıkarttığımız lekeler dahi olsa. Çünkü lekenin sadece ne olduğu değil, lekenin oluştuğu zaman, üstünden geçen zaman gibi unsurlar bu konuda oldukça önemlidir. Halıların arkasına da kesinlikle hiçbir şekilde işlem uygulanmamaktır. Hiçbir endüstriyel otomatik halı yıkama makinasında halının tersi yıkanmaz. Çünkü halının tersinin çevrilip makinada yıkanması halıya oldukça zarar vermektedir.

Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz…

Hizmetlerimiz

100% Memnuniyet Garantisi