Ataköy Halı Yıkama

Ataköy halı yıkama hizmeti. Ataköy halı yıkama fabrikası. Ataköy profesyonel halı yıkama, Ataköy halı yıkama fiyatları. Ataköy kampanyalı halı yıkama. Ataköy güvenilir halı yıkama.

Ataköy Halı Yıkama

Ataköy halı yıkama hizmetimiz %100 müşteri memnuniyeti garantilidir. Ataköy halı yıkama firması olarak, endüstriyel otomatik makinalar ile garantili halı yıkama hizmeti vermekteyiz. En kaliteli halı şampuanları ile halılarınızı yıkarken profesyonel işçilik ile kaliteli işlem uygulamaktayız.

Ataköy Halı Çırpma ve Temizleme İşlemi

Ataköy halı yıkama olarak, halılarınızı önce profesyonel çırpma makinelerimiz ile üzerindeki tozdan arındırıyoruz.

Ataköy Halı Yıkama Hizmeti

Ataköy halı yıkama işlemi, çırpma işleminden hemen sonra yapılmaktadır. Çırpma işlemi sırasında not alınan lekelere öncelikle leke çıkarıcı işlem uyguluyoruz ve ardından profesyonel Ataköy halı yıkama makinelerimizde sorunsuz şekilde yıkıyoruz.

Yıkama işleminin hemen ardından halılarınızı profesyonel Ataköy halı sıkma makinelerimizde sıkma işlemine alıyoruz. Bu aşamada halılarınız %98 oranında hızlı ve sorunsuz kurumuş oluyor.

Bu işlemlerden sonra halılarınızı %100 izole kapalı kurutma odalarımızda nem alma makinelerimiz ile kurutuyoruz. Maksimum 8 saat içerisinde kurumuş olan halılarınızı tek tek kalite kontrol aşamasından geçirerek paketliyoruz.

Ataköy Halı Yıkama Fiyatları

Ataköy halı yıkama fiyatları hakkında almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Ataköy Halı Yıkama İletişim

Ataköy halı yıkama hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 (212) 506 06 14

Halı yıkama hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Hizmetlerimiz

100% Memnuniyet Garantisi