Florya Halı Yıkama

Florya halı yıkama hizmeti. Florya halı yıkama fabrikası. Florya profesyonel halı yıkama, Florya halı yıkama fiyatları. Florya kampanyalı halı yıkama. Florya güvenilir halı yıkama.

Florya Halı Yıkama

Florya halı yıkama hizmetimiz %100 müşteri memnuniyeti garantilidir. Florya halı yıkama firması olarak, endüstriyel otomatik makinalar ile garantili halı yıkama hizmeti vermekteyiz. En kaliteli halı şampuanları ile halılarınızı yıkarken profesyonel işçilik ile kaliteli işlem uygulamaktayız.

Florya Halı Çırpma ve Temizleme İşlemi

Florya halı yıkama olarak, halılarınızı önce profesyonel çırpma makinelerimiz ile üzerindeki tozdan arındırıyoruz.

Florya Halı Yıkama Hizmeti

Florya halı yıkama işlemi, çırpma işleminden hemen sonra yapılmaktadır. Çırpma işlemi sırasında not alınan lekelere öncelikle leke çıkarıcı işlem uyguluyoruz ve ardından profesyonel Florya halı yıkama makinelerimizde sorunsuz şekilde yıkıyoruz.

Yıkama işleminin hemen ardından halılarınızı profesyonel Florya halı sıkma makinelerimizde sıkma işlemine alıyoruz. Bu aşamada halılarınız %98 oranında hızlı ve sorunsuz kurumuş oluyor.

Bu işlemlerden sonra halılarınızı %100 izole kapalı kurutma odalarımızda nem alma makinelerimiz ile kurutuyoruz. Maksimum 8 saat içerisinde kurumuş olan halılarınızı tek tek kalite kontrol aşamasından geçirerek paketliyoruz.

Florya Halı Yıkama Fiyatları

Florya halı yıkama fiyatları hakkında almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Florya Halı Yıkama İletişim

Florya halı yıkama hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 (212) 506 06 14

Halı yıkama hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Hizmetlerimiz

100% Memnuniyet Garantisi