Teslim Alma İşlemi

teslim alma

Bahçelievler halı yıkma firması olarak verilen adreste bulunan halıları, metrekare olarak hesapladıktan sonra özel hazırlanmış olan etiketleri halılara zımbalıyoruz. Halılarınız halı yıkama firmamıza getirildikten 3 gün sonra halılarınızı teslim ediyoruz.

Yıkama işlemi

halı yıkama işlemi

Halılarınız bahçelievler merkezli halı yıkama fabrikamızda ilk etapta tam otomatik toz alma ve ıslatma makinelerimizden geçtikten sonra, halı yıkama makinemizde tür ve özelliğine göre yıkanmaktadır. Bu aşamada halılarınız antibakteriyel halı şampuanı kullanılmaktadır.

Adrese teslim

adrese teslim

Halı yıkama işleminden çıkan halılarınız yine tam otomatik halı durulama makinemizde bir süre durulama işlemleri yapılır. Halılarınız daha sonra kurutulmak üzere kurutma odasına alınır. Teslimata hazır olan halılarınızın son kontrolleri yapılır ve belirtilen günde adrese teslim edilir.

Belgelerimiz

onur belgesi
katılım belgesi
Üniversite raporu

Halı, günlük hayatta kullandığımız önemli ev eşyalarından biridir. Halı evdeki en çok tozlanan eşyalardan biridir. Tozlanan halılar gün içerisinde üzerine bastığımız için tozlar halının diplerine hapsolur.

Halıda biriken tozlar alerji gibi çeşitli hastalıklara yol açmaktadır. Siz her ne kadar haftada bir ayda bir siliyorum, yıkıyorum desenizde halının dibinde tozlar kalmaktadır. Yani evde yapılan temizlik halının sadece üst yüzeyindeki tozları temizler. Halılarınız tesisimizde teknolojik aletlerimizin ve kaliteli deterjanlarımızın ellerine bırakılır ve özenle temizlenir. Halınızdaki çay, kahve, meyve suyu vb. lekeler halınıza zarar vermeyecek şekilde tesisimizde çıkarılır.

Bahçelievler halı yıkama

Halınızın uzun yıllar dayanabilmesi, derinlemesine temizlenmesi ve hijyenik için sayın halı yıkama fabrikasına getirin. Firmamız halı yıkama hizmetiyle birlikte yorgan yıkamabattaniye yıkama ve koltuk yıkama hizmetleri de vermektedir. Halılarınız sadece halı yıkamak için üretilen teknolojik aletlerle, kaliteli ve hoş kokulu deterjanlarla yıkanır ve ilk günkü gibi ellerinize teslim edilir. 100% Müşteri memnuniyetine sahip olan firmamızın bu başarısını verdiğimiz profesyonel hizmete borçludur.

Bahçelievlerde halı yıkama fabrikası

Bahçelievlerde halı yıkama firmalarının bir çoğu halı yıkama işlemini profesyonelce yapmaz. Broşürleriyle ve magnetleriyle halılarını yıkatacak insanları aldatan firmalardan oluşmaktadır. Bahçelievlerde bulunan halı yıkama firmalarının sayısı 4-5 firmayı geçmemektedir. Sayın halı yıkama fabrikası Bahçelievler semtinde hizmet veren.

Halı yıkama işini profesyonel yapan, tam otomatik makineleri olan, halı yıkama işlemine uygun halı şampuanları kullanan ender firmalardan birisidir. Firmamız halılarınızı hem pırıl pırıl yıkayan, hem de uygun fiyata halı yıkama işlemi yapan bir firmadır. Sayın halı yıkama fabrikası olarak el dokuma ve tüm makine halılarınızı uygun fiyata ve hijyenik bir ortamda halı yıkama talimatlarına uygun olarak yıkamaktayız.

İletişim formu

Call Now ButtonTIKLA ARA