Teslim Alma İşlemi

teslim alma

Kış mevsimi boyunca halınızı %20 indirimle yıkıyor ve 3 günde teslim ediyoruz. Firmamıza halı yıkama siparişi verdikten sonra ekibimiz halılarınızı hesaplayarak size makbuz teslim etmektedir. Daha sonra halılarınız yıkanmak ğzere fabrikamızda biz dizi ön kontrol işlemi (leke, toz alma vs) yapar.

Yıkama işlemi

halı yıkama işlemi

Toz alma ve leke kontrolünden sonra halılarınız yıkanmak üzere tam otomatik halı yıkama makinemizden yoğun bir yıkama ile durulama makinelerine aktarılır. Bundan sonraki işlemde ise kurutma odasında sıcak hava sirkülasyonu ile kurutmaya bırakmaktır.

Adrese teslim

adrese teslim

Halılarınızın kurutma işlemi tamamlandıktan sonra, adresinize belirtilen günde teslim edilmesi için paketleme bandına geçiş yapılır. Bu kısımda yine son kontrol olarak, leke ve saçak kontrolü yapılır. Halınızda çıkmayan bir leke varsa, hemen çıkarılır ve daha sonra halılarınız paketlenerek adresinize teslim edilir.

Belgelerimiz

onur belgesi
katılım belgesi
Üniversite raporu

Evin balkonunda veya oto yıkama servisinde halılar düzgün bir şekilde yıkanmaz. Aynı zamanda sert ve uygunsuz temizleme kimyasalları ve deterjanlarla da halınıza zarar verebilir. Evde halı yıkama işlemleri de halının yüzeyinde deformasyon oluşmasına neden olur ve gerçekten halınızın ömrü kısalır.

  • Evde halı yıkama sadece bütçenize zarar vermekle kalmaz, aynı zamanda halıya gömülü kirleri gidermede de etkili değildir. Yalnızca saf ve basit bir yüzey temizliği sağlar.
  • Bu işlem düzgün kurumaya izin vermez. Halı yeterince hızlı kurumadığın da küf ve koku, halıya büyük zarar verebilir.
  • Derin temizlik için sadece bir halı yıkama tüm halıdaki tüm kiri ve tozu temizler.
  • İklim kontrollü havayla kurutma ile birleştirildiğinde, ince halıların temizliği için tercih edilen yöntem yıkamadır.

Halı yıkama, yumuşak, güvenli ve eksiksizdir

Bir halıyı yıkamanın en etkili ve hijyenik yolu halıyı tamamen otomatik makinede yıkamaktır. Bayrampaşa halı yıkama fabrikası olarak halıyı her zaman önceden var olan koşullar (gevşek iplikler, beyaz düğümler, kırılganlık vb.) İçin dikkatlice inceliyoruz. Bu yenilikçi teknoloji, halı elyaflarda ki tüm toz/toprak parçacıkları etkin bir şekilde giderir.
Oradan halıyı, 1,200 galonluk makinemize taşıyoruz; Bu, suyu halının ön ve ark liflerine doğru iter.

Bayrampaşa halı yıkama

Yıkadıktan sonra, halı düz bir şekilde döşenir ve durulanır. Yıkandıktan sonra, halı en modern santrifüj makinesine yerleştirilir. Halı neredeyse tamamen kuru çıkıyor. Son kurutma için iklim kontrollü tesisimizde asıyoruz. Firmamızda halı yıkamanın yanı sıra koltuk yıkama ve yorgan yıkama işlemleride yapıyoruz.

Bayrampaşa halı yıkama olarak halınızı kuruduktan sonra leke kontrolü yapıyoruz

Bir ev halısı temizleyici, ömür boyu korumak istiyorsanız, para cezası ya da yadigarı halılarınız için cevabınız değildir. Halı yıkama işleminin derinlemesine temizlik faydalarının eksikliğine ek olarak, oryantal kilimler sanatı ve kökenleri / boya bileşimi / renk düzeltme düzeltmeleri vb. Konusunda eğitim almamışlardır ve gerçekte halınıza zarar verebilirler.

Şöyle bir düşünün… eğer gömleğinize yoğurt dökülürse, ıslak bir kağıt havlu veya sabun üzerini ovalar mı yoksa gömleğin liflerinden su ve deterjanı temizlemek için çamaşır makinesine sokar mıydınız? Gerçekten basit.

İletişim formu

Call Now ButtonTIKLA ARA