Teslim Alma İşlemi

teslim alma

Zeytinburnu halı yıkma şirketimizde belirtilen adreslerden alınan halılar özel hazırlanan fişlerle zımbalanır. Daha sonra halıların metre kare hesabı yapıldıktan sonra makbuza yazılır ve halı yıkama fabrikamıza getirilir.

Yıkama işlemi

halı yıkama işlemi

Firmamıza getirilen halılar öncelikle otomatik toz alma sistemlerimizden geçirilerek yıkama için hazırlanılır. Tam otomatik halı yıkama ekipmanlarımız da antibakteriyel halı şampuanlarıyla yıkama ve durulama işlemleri yapılır.

Adrese teslim

adrese teslim

Yıkanan halılar paketlenmeden önce lekeler varsa veya halı üzerinde oluşan tüylenme varsa bunlar giderilir ve adrese teslim hale getirilir. Halıların yıkama ve adrese teslim etme süresi 3 gündür.

Belgelerimiz

onur belgesi
katılım belgesi
Üniversite raporu

Firmamıza ulaşarak halılarınızı güvenerek bizlere teslim edebilir, halı yıkama işlemini yerine getirdikten sonra yine ilk günkü haliyle size teslim ediyoruz. Zeytinburnunda halı yıkama işlemini yapan firmaların çokluğu sizi aldatmasın. Halı Yıkama işlemini fabrikamızda en güzel şekilde yerine getiriyor ve fiyat politikamızla da bunu kanıtlıyoruz. Firmamız ilçemizin her bölgesine ulaşarak halı temizliği yapmaktadır.

Halı yıkama fabrikamızda tam otomatik makineler ile size en kaliteli hizmeti vermek için bu işi yaptığımızı bilmenizi istiyoruz. Nitekim piyasada yüzlerce firma halı yıkama konusunda hizmet vermektedir ancak, firmaların halı yıkama anlayışı bizim çalışma prensibimizin dışında kalmaktadır. Halı yıkamanın her şeyden önce sizin, ailenizin, çocuklarınızın sağlığı olduğu bilinciyle halı yıkama işi yapıyoruz. Bu yüzden halı yıkamanın ne denli önemli olduğunun bilincindeyiz.

Zeytinburnu halı yıkama

Halı yıkama dendiğinde ilk akla gelen şey halının hijyen kurallar çerçevesinde yıkanmasıdır. Halı yıkama fiyatları halının türüne göre değişmektedir. Ancak siz de hak vereceğiniz gibi iyi bir halı yıkama yapabilmek için kullanılacak olan malzemeler ve bol miktarda su gerekmektedir. Firmamız Zeytinburnu halı yıkama işlemleri ile birlikte battaniye yıkamayorgan yıkama ve koltuk yıkama gibi alanlarda da kaliteli hizmet vermektedir. Firmamız minimum kar ile daha geniş kitlelere hizmet vermeye devam etmektedir. Siz de diğer firmalardan fiyat alarak halı yıkama fiyatlarımızın uygunluğunu göreceksiniz.

Halı yıkamanın önemi sektörü çok büyük aşamalar kaydederek oldukça modern ve gelişmiş bir sektör halini almıştır. Kapıdan halılar alınarak değerlendirilmesi yapılmakta, halının türüne kirlilik derecesine göre yıkama yöntemi kullanılacak şampuan belirlenmekte ve eğitimli personel tarafından modern ve tam otomatik makinalarda yıkanıp temizlenerek en iyi şekilde ambalajlanarak müşteriye adresinde teslim edilmektedir.

Zeytinburnunda halı yıkama fabrikası

Modern halı yıkama fabrikaları başlı başına bir sektör halini alan halı yıkama işini bilen. Ve eğitimli her geçen gün bilgilerini yenileyen elemanları işle yapmakta ve en geç üç gün gibi bir zamanda müşteriye teslimat yapmaktadır. Yıkanan ve kirden tozdan en önemlisi sağlığa zararlı akarlardan arındırılan halılar en temiz şekliyle müşteriye gönderilmektedir. Artık zeytinburnu halı yıkama şirketimizde modern ve son teknoloji makinalar da yıkanmakta otomatik kurutulmaktadır. Kuruma aşamasında da sağlığa zararlı toz ve akarlardan mikroorganizmalardan arındırılmakta gereğinde bunlara uygun ilaç ve deterjanlar kullanılmaktadır.

Halı yıkama sektörü piyasada pek çok firma ile çalışmakta hepsi rekabet halinde olduğundan. Hem personel hem makine parkı hem de adresten alıp adrese teslim hizmetiyle en başta müşteri memnuniyeti ve pazar payını arttırma derdiyle kaliteli hizmet sunmaktadır. Her şehirde gelişen ve yerleşen sektör modern hayatın hızına ayak uydurmaya çalışmaktadır. Bu da gelişimi hızlandırmakta her yönüyle müşteri memnuniyeti birinci sırada yer almakta amaçlarının birinci maddesi olmaktadır.

İletişim formu

Call Now ButtonTIKLA ARA