Güngören Halı Yıkama

Güngören halı yıkama hizmeti. Güngören halı yıkama fabrikası. Güngören profesyonel halı yıkama, Güngören halı yıkama fiyatları. Güngören kampanyalı halı yıkama. Güngören güvenilir halı yıkama.

Güngören Halı Yıkama

Güngören halı yıkama hizmetimiz %100 müşteri memnuniyeti garantilidir. Güngören halı yıkama firması olarak, endüstriyel otomatik makinalar ile garantili halı yıkama hizmeti vermekteyiz. En kaliteli halı şampuanları ile halılarınızı yıkarken profesyonel işçilik ile kaliteli işlem uygulamaktayız.

Güngören Halı Çırpma ve Temizleme İşlemi

Güngören halı yıkama olarak, halılarınızı önce profesyonel çırpma makinelerimiz ile üzerindeki tozdan arındırıyoruz.

Güngören Halı Yıkama Hizmeti

Güngören halı yıkama işlemi, çırpma işleminden hemen sonra yapılmaktadır. Çırpma işlemi sırasında not alınan lekelere öncelikle leke çıkarıcı işlem uyguluyoruz ve ardından profesyonel Güngören halı yıkama makinelerimizde sorunsuz şekilde yıkıyoruz.

Yıkama işleminin hemen ardından halılarınızı profesyonel Güngören halı sıkma makinelerimizde sıkma işlemine alıyoruz. Bu aşamada halılarınız %98 oranında hızlı ve sorunsuz kurumuş oluyor.

Bu işlemlerden sonra halılarınızı %100 izole kapalı kurutma odalarımızda nem alma makinelerimiz ile kurutuyoruz. Maksimum 8 saat içerisinde kurumuş olan halılarınızı tek tek kalite kontrol aşamasından geçirerek paketliyoruz.

Güngören Halı Yıkama Fiyatları

Güngören halı yıkama fiyatları hakkında almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Güngören Halı Yıkama İletişim

Güngören halı yıkama hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 (212) 506 06 14

Halı yıkama hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Hizmetlerimiz

100% Memnuniyet Garantisi