Teslim Alma İşlemi

teslim alma

Güngören halı yıkama şirketi olarak, belirtilen adreste teslim alınan halılar fişlenir. Halılarınız başka halılarla karışmaması için özel olarak oluşturulan etiketle zımbalama yapılır. Halılarınızın toplam metrekare ölçümü hesaplanarak makbuza yazılır.

Yıkama işlemi

halı yıkama işlemi

Halılarınız Güngören halı yıkama fabrikamızda bir dizi ön temizlikten geçirilerek yıkama bölümüne aktarılır. Bütün bu işlemlerde halının tür ve çeşitliliğine göre ayrı ayrı işlemler uygulanır. Halılarınız tam otomatik halı yıkama makinemizde hijyenik antibakteriyel halı şampuanı kullanılarak yapılır

Adrese teslim

adrese teslim

Halılarınızın yıkama ve kurutma işleminden sonra halılarda varsa toz ve tüy parçaları otomatik süpürme makinemizde toplanır. Halılarınızın son kontrolleri yapıldıktan sonra paketleme aşamasına geçilir. Güngören halı yıkama fabrikası olarak halılarınızı 3 günde teslim ediyoruz.

Belgelerimiz

onur belgesi
katılım belgesi
Üniversite raporu

Halı yıkama sektörü içerisinde yer alan firmamız bu hizmeti geçmişten geleceğe emin adımlar ile yürütmektedir. Profesyonel Halı yıkama işlemi uzman personel ile kurumsal olarak verilmektedir. Tüm halı çeşitleri özenle yıkanarak en kısa süre içerisinde teslim edilir. Halılarınızın yıkama işlemi sırasında yapısına ve dokusuna herhangi bir zarar verilmemektedir. Derinlemesine temizlik yapılarak halınız ilk günkü temizliğine kavuşması sağlanır.

Güngören halı yıkama, alanında geliştirdiği yöntemler sayesinde modern bir yıkama ünitesine sahiptir. Bu üniteler içerisinde yıkama, tozdan arındırma ve kurulama bölümleri yer almaktadır. Halılarınız her bölümde farklı işlemlerden geçirilir ve temiz olması sağlanır. Yıkama işleminde modern makineler kullanılmaktadır. Yıkama sırasında özel şampuanlar kullanılır. Bu şampuanlar halınızın dokusuna herhangi bir zarar vermemektedir.

Güngören halı yıkama

Firmamız halı yıkama hizmetinde müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Firmamızda halı yıkama ile birlikte, yorgan yıkamabattaniye yıkama ve koltuk yıkama işlemleri yapılmaktadır. İlkeli güvenilir çalışmalarımız neticesinde sektör içerisinde en çok tercih edilen firmalar arasında ilk sırada yer alarak garantili hizmeti kapınıza kadar getiriyoruz. Uzman personelimiz halılarınızı almak için adresinize kadar gelir. Halılarınız özel paketlere koyularak sizden teslim alınarak bilgi fişiniz verilir. Bu fiş ile halınızın durumunu takip edebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Halı yıkama işleminde modern makineler kullanılır. Garantili halı temizliği ve yıkaması yapılır. Müşteri memnuniyeti ilk sırada yer alır. Tüm işlemler alanında uzman kadro tarafından yapılır. Ödeme kolaylığı sağlanır ve ekonomik fiyat politikası ile hizmet verilir. Kurumsal hizmet anlayışı ile tüm halılarınızın yıkama işlemi yapılır. Tüm sorunlar karşısında hızlı çözümsel yaklaşımlarda bulunulur.

Güngören’de halı yıkama fabrikası

Tüm halı çeşitleri ayrı olarak yıkanmaktadır. Halılar birbirine karışmadan özel yöntemler ile yıkanır. Halılarınıza ilk yapılan işlem tozdan arındırma işlemidir. Bu işlem ile halınızın derinliğinde biriken tozlar alınır. Bu işlem için özel makineler kullanılır. Daha sonra modern yıkama ünitesi içerisinde halınızın titiz bir şekilde yıkama işlemi tamamlanır. Halı yıkama işleminden sonra halınız kurutma odasına alınır.

Burada kuruması sona erdikten sonra paketleme bölümünde titizlikle paketlemesi yapılır. Sevkiyat departmanı tarafından halınız adresinize getirilerek teslim edilir. Tüm bu size sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşabilir ve gerekli desteği profesyonel olarak alabilirsiniz.

Firmamız kısa geçmişine rağmen tavsiye edilen bir halı yıkamacı olmayı başarmıştır. En büyük hedefimiz olan Güngören’in her bölgesine kaliteli hizmeti uygun fiyata ulaştırmayı büyük oranda başarmış bulunuyoruz.

İletişim formu

Call Now ButtonTIKLA ARA