Teslim Alma İşlemi

teslim alma

Esenler halı yıkma şirketimizde, verilen adresten aldığımız halıları fişliyoruz. Sonrasında halıların öteki halılarla karışmaması için oluşturduğumuz etiketleri halılara zımbalama yapıyoruz. Halılarınızı metrekare olarak hesapladıktan sonra makbuza yazıyoruz. Sayın halı yıkama firması olarak, halılarınızı teslim aldıktan 3 gün sonra teslim ediyoruz.

Yıkama işlemi

halı yıkama işlemi

Yıkama odalarına alınan halılar yıkama işlemi yapılması için özelliklerine göre ayrılır. Sayın halı yıkama firması olarak müşterilerimize en hijyenik ortamlarda en güvenli ve en kaliteli yıkama hizmetini en iyi şekilde vermektedir. Halıların yıkanmasında kullanılan sağlığa zarar vermeyen antibakteriyel bitki özlü özel deterjan. Ve son sistem teknoloji ürünü olan makineler ile deneyimli personelimiz tarafından özenle el değmeden yıkanmaktadır.

Adrese teslim

adrese teslim

Yıkama ve kuruma işleminden sonra halıların üzerinde oluşan toz ve tüy parçaları toplanır. Halılarınızın son kontrolü yapılarak paketleme işlemine geçilir.

Belgelerimiz

onur belgesi
katılım belgesi
Üniversite raporu

Sayın bağcılar halı yıkama firması bilgilendirme: Bilimsel olarak yapılan araştırmalara göre, sadece bir insanın bedeninden günde yaklaşık 1-3 gram ölü deri döküldüğü ortaya çıkmıştır. Bu sebepten ve diğer dış etkenlerden ötürü ortalama büyüklükte bir hane halkının yaşadığı ortalama büyüklükte bir evde yılda yaklaşık 4 kilogram toz oluştuğu bilinmektedir. Oluşan bu tozların birçok alerjik hastalıklara yol tespit edilmiştir.

Yine araştırmalar sonucunda, evlerimizde kullandığımız halıların alerjiyi tetikleyecek miktarda tozu barındırdığı. Bu sebeple alerji açısından en tehlikeli bölgelerden birisi olduğu ispatlanmıştır. Sağlık ve alerjik risk açısından evin en tehlikeli birinci bölgesi giriş kısmı iken, en tehlikeli ikinci bölgesinin odalarda bulunan halılar olduğu bilinmektedir.

bağcılar halı yıkama

Araştırmacılar neredeyse evin tüm bölgelerinde yaşayan akar adı verilen gözle görülmeyen canlıların ciddi bir alerjen üretici olduğunu ve yaşamak için sıcak nemli ortamları tercih ettiklerinden ötürü en çok halılarda bulunduklarını belirtmektedirler. Halılarda yer alan tüylü kısmın dip bölgesine yerleşmeyi seven bu canlılardan kurtulmak için düzenli temizliğin yanı sıra yılda bir kez profesyonel temizlik yapmak tavsiye edilmektedir. Çünkü evlerde yapılan bireysel halı temizliği genellikle yetersizdir.

Evlerde yer alan elektrikli süpürge ile yapılan temizlik halı içindeki tüm kirleri ve akarları alamadığı gibi zamanla bu kirlerin birikmesi ile birlikte halılarımız bakterilerin yaşaması için çok müsait ortamlara dönüşmektedir. Bu durum evde yaşayan bireylerin özellikle de çocukların sağlığını tehdit etmektedir. Firmamız bağcılar halı yıkama hizmetiyle birlikte, yorgan yıkamabattaniye yıkama ve koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Örneğin henüz yürümeye başlamamış emekleme aşamasında çocuklar evlerdeki halılarla daha çok temasta bulundukları için, bu yaşlardaki çocukların bulunduğu ortamlarda halı temizliği konusunda daha titiz olunmalıdır. Bilim adamlarının da önerdiği üzere halılarınızın derinlemesine temizlenmesi için mutlaka profesyonel desteğe ihtiyacınız vardır. Biz Bağcılar halı yıkama olarak size profesyonel anlamda halı yıkama adresi olarak size bu desteği veriyoruz.

Bağcılarda halı yıkama fabrikası

Bağcılar halı yıkama fabrikası olarak sizlere deneyimli, güvenilir ekiplerimiz ve tam otomatik makinalarımız ile artık halılarınızın yere değmeden temiz, titiz bir şekilde yıkanacağı garantisini veriyoruz. Alanında uzmanlaşmış personellerimiz sayesinde farklı halı çeşitlerine farklı temizleme yöntemleri uygulayarak halılarınızın yıpranmaması için gerekli önlemleri alıyoruz. Kullandığımız doğal temizlik ürünleri sayesinde hem halılarınızın doğal ve sağlıklı ürünlerle yıkanmış olmasını sağlıyoruz hem de çevreyle dost bir temizlik gerçekleştirmiş oluyoruz. Adresten alma ve eve teslimat hizmetlerimizi ile halılarınızın en hızlı sürede yıkanması teminatını veriyoruz.

İletişim formu

Call Now ButtonTIKLA ARA