Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir halı yıkama hizmeti. Başakşehir halı yıkama fabrikası. Başakşehir profesyonel halı yıkama, Başakşehir halı yıkama fiyatları. Başakşehir kampanyalı halı yıkama. Başakşehir güvenilir halı yıkama.

Başakşehir Halı Yıkama

Başakşehir halı yıkama hizmetimiz %100 müşteri memnuniyeti garantilidir. Başakşehir halı yıkama firması olarak, endüstriyel otomatik makinalar ile garantili halı yıkama hizmeti vermekteyiz. En kaliteli halı şampuanları ile halılarınızı yıkarken profesyonel işçilik ile kaliteli işlem uygulamaktayız.

Başakşehir Halı Çırpma ve Temizleme İşlemi

Başakşehir halı yıkama olarak, halılarınızı önce profesyonel çırpma makinelerimiz ile üzerindeki tozdan arındırıyoruz.

Başakşehir Halı Yıkama Hizmeti

Başakşehir halı yıkama işlemi, çırpma işleminden hemen sonra yapılmaktadır. Çırpma işlemi sırasında not alınan lekelere öncelikle leke çıkarıcı işlem uyguluyoruz ve ardından profesyonel Başakşehir halı yıkama makinelerimizde sorunsuz şekilde yıkıyoruz.

Yıkama işleminin hemen ardından halılarınızı profesyonel Başakşehir halı sıkma makinelerimizde sıkma işlemine alıyoruz. Bu aşamada halılarınız %98 oranında hızlı ve sorunsuz kurumuş oluyor.

Bu işlemlerden sonra halılarınızı %100 izole kapalı kurutma odalarımızda nem alma makinelerimiz ile kurutuyoruz. Maksimum 8 saat içerisinde kurumuş olan halılarınızı tek tek kalite kontrol aşamasından geçirerek paketliyoruz.

Başakşehir Halı Yıkama Fiyatları

Başakşehir halı yıkama fiyatları hakkında almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Başakşehir Halı Yıkama İletişim

Başakşehir halı yıkama hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 (212) 506 06 14

Halı yıkama hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Hizmetlerimiz

100% Memnuniyet Garantisi