Teslim Alma İşlemi

teslim alma

Halı yıkma firmamızda öncelikle belirtilen adresten makbuz karşılığında halılarınızı teslim alıyoruz. Halılarınız metrekare ölçümü yapılarak hesaplanır ve fiyatı belirlenir. Daha sonra her halının kenar kısmına fiş zımbalanır.

Yıkama işlemi

halı yıkama işlemi

Fabrikamıza getirilen halılar, ilk etapta toz alma ve leke çıkarma işleminden sonra yıkama aşaması için tam otomatik halı yıkama makinemize alınır. İşlemlerin devamında durulama ve kurutma sonrası paketleme işlemine geçiş yapılır.

Adrese teslim

adrese teslim

Kurutma odamızda halılarınız sıcak hava desteğiyle kurutulur. Kuruması biten halılar teslim edilmek üzere, son kontrolleri yapılır ve belirtilen günde halılar ücretsiz servisle adresinize teslim edilir. Halılarınızın teslim süresi fabrikamıza geldikten itibaren 3 gün olarak hesaplanır.

Belgelerimiz

onur belgesi
katılım belgesi
Üniversite raporu

Tüketiciler yaşamak ve çalışmak için daha sağlıklı bir ortamın yanı sıra halı yıkama yatırımlarından maksimum geri dönüş elde ederler. Bugün başakşehir halı yıkama telefon için arama yapıyorsanız, artık arama yapmayın. Sertifikalı halı yıkama hizmetlerimiz için bugün Başakşehir halı yıkama firmamızı arayın.

Alerjenler, toz akarları, kirler ve evcil hayvan tehlikesi zamanla halıda birikerek onları acımasız ve renksiz bırakır. İki aşamalı, profesyonel olarak tanınan halı temizleme hizmetlerimiz kiri çıkarabilir, inatçı lekeleri ve dökülmeleri kaldırabilir, kokuların giderilmesine yardımcı olabilir ve renginizi eski haline getirerek halınızı taze ve taze hissedebilir. Mevcut en iyi halı bakım ve temizliğini sağlamak için profesyonel halı temizleyiciler ve ekipmanlarımıza güvenin.

Başakşehir halı yıkama

Bazen halı kirliliği açıktır, ancak halı lifleri üzerindeki kiri bile görmeden önce halınız kirlidir. Halı liflerinin üretilme şekli, normal trafik nedeniyle liflere doğru giden kirleri gizler. Kir günlük kullanımda toplandığı halıda kalır. Firmamızda, halı yıkamanın yanı sıra, Yorgan yıkamaBattaniye yıkama ve Koltuk yıkama hizmetleri de yapılmaktadır. Güvenilir bir halı yıkama firması arıyorsanız, (0212) 506-0614 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Bu taşlama, liflere zarar verebilir, rengi donuklaştıra bilir ve evinizde hoş olmayan bir koku yaratabilir. Kir, toz, tehlike ve daha fazlası alerjileri ve astım semptomlarını da kötüleştirebilir.

Halınızın uzun süre harika görünmesini istiyorsanız, evdeki trafik kararlaştırırsa, yılda en az bir kez veya daha sık halı temizleme hizmetlerine yatırım yapın. Profesyonel Başakşehir halı yıkama, zararlı kirleri giderir ve antibakteriyel temizlik uygulaması halının tazelenmesine yardımcı olur. Düzenli halı temizliği, halınızın renginin daha canlı kalmasına da yardımcı olur.

Halınızın profesyonel temizliği yapıldıktan sonra, isteğe bağlı olarak Halı Koruyucu kullanılmasını tavsiye ederiz. Bu halı koruyucusu, halınızdaki koruyucu kaplamayı yeniler. Böylece temizliğinizin daha uzun süre dayanmasını ve daha kolay ev temizliği yapılmasını sağlar.

Başakşehirde halı yıkama fabrikası

Yeni Halılar tipik olarak imalat sırasında uygulanan halı koruyucularına sahiptir. Bununla birlikte, bu koruyucu, tekrar tekrar ayak trafiği ve vakumlama ile zamanla aşınır. Halı temizleyicinizi koruyabilmeniz için vakumunuzla daha fazla kir biriktirmenize olanak sağlar ve sıvı dökülmesinin ne kadar çabuk ısladığını yavaşlatır. Böylece dökülmeleri temizlemek için zamanınız olur.

Yıkanmayan bir halı kokan bir eve yol açabilir. Ne yazık ki, konuklar ve ziyaret eden akrabalar, halınızın içerdiği kokuları hızla tespit edebilir. Özellikle evcil hayvan kokusu bu kokuların nedeni olabilir, fakat diğer bazı doğal organizmalar halı kokusuna katkıda bulunabilir. Kokuya neden olan kaynaklarla mücadele etmek için enzim kaynaklı elementler vardır. Bu enzimler, bu organik maddeleri gerçekten sindirerek kusma, idrar, dışkı, ekşi süt ve diğer organik ürünlerdeki kokuları hedefleyebilir.

İletişim formu

Call Now ButtonTIKLA ARA