Esenler Halı Yıkama

Esenler halı yıkama hizmeti. Esenler halı yıkama fabrikası. Esenler profesyonel halı yıkama, Esenler halı yıkama fiyatları. Esenler kampanyalı halı yıkama. Esenler güvenilir halı yıkama.

Esenler Halı Yıkama

Esenler halı yıkama hizmetimiz %100 müşteri memnuniyeti garantilidir. Esenler halı yıkama firması olarak, endüstriyel otomatik makinalar ile garantili halı yıkama hizmeti vermekteyiz. En kaliteli halı şampuanları ile halılarınızı yıkarken profesyonel işçilik ile kaliteli işlem uygulamaktayız.

Esenler Halı Çırpma ve Temizleme İşlemi

Esenler halı yıkama olarak, halılarınızı önce profesyonel çırpma makinelerimiz ile üzerindeki tozdan arındırıyoruz.

Esenler Halı Yıkama Hizmeti

Esenler halı yıkama işlemi, çırpma işleminden hemen sonra yapılmaktadır. Çırpma işlemi sırasında not alınan lekelere öncelikle leke çıkarıcı işlem uyguluyoruz ve ardından profesyonel Esenler halı yıkama makinelerimizde sorunsuz şekilde yıkıyoruz.

Yıkama işleminin hemen ardından halılarınızı profesyonel Esenler halı sıkma makinelerimizde sıkma işlemine alıyoruz. Bu aşamada halılarınız %98 oranında hızlı ve sorunsuz kurumuş oluyor.

Bu işlemlerden sonra halılarınızı %100 izole kapalı kurutma odalarımızda nem alma makinelerimiz ile kurutuyoruz. Maksimum 8 saat içerisinde kurumuş olan halılarınızı tek tek kalite kontrol aşamasından geçirerek paketliyoruz.

Esenler Halı Yıkama Fiyatları

Esenler halı yıkama fiyatları hakkında almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Esenler Halı Yıkama İletişim

Esenler halı yıkama hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 (212) 506 06 14

Halı yıkama hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Hizmetlerimiz

100% Memnuniyet Garantisi