Teslim Alma İşlemi

teslim alma

Telefonda belirttiğiniz adrese ulaşarak alınan halılar fişlenir. Halılarınız karışmaması için oluşturulan özel etiketler halılara zımbalanır. Halıların metrekare ölçümleri yapılarak makbuza yazılır.

Yıkama işlemi

halı yıkama işlemi

Halılarınızı esenler halı yıkama fabrikamızda ayrı ayrı toz alma makinesin den geçirilir. Leke varsa çıkarma işleminde her halının özelliğine göre işlem yaparak lekeleri temizliyoruz. Tam otomatik halı yıkama makinemizde halınızın özelliğine göre eşit miktarda su ve özel antibakteriyel halı temizleme maddeleriyle yıkama yapılır.

Adrese teslim

adrese teslim

Halılarınızı yıkama ve kurutma işlemi yaptıktan sonra halıların üzerinde varsa toz ve tüy parçaları temizlenir. Halılarınızın son kalite kontrolü yapılır ve paketleme işlemlerine geçilir. Paketleme işleminden sonra halılarınız adresinize teslim edilir. Esenler halı yıkama fabrikası olarak, halılarınızı üç günde teslim ediyoruz.

Belgelerimiz

onur belgesi
katılım belgesi
Üniversite raporu

Ücretsiz servisimiz ile esenler ilçemizin her bölgesine hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti her zaman birinci önceliğimiz olmuştur. Fabrikamız esenler halı yıkama konusunda büyük tecrübeye sahiptir. Halı yıkama bildiğiniz gibi sağlığımızı etkileyen eşyalar arasındadır. Bunu en çok astım hastaları bilirler. Firmamız bu önemin farkında olarak hijyen kurallarına uygun bir şekilde yıkama yapmaktadır.

Esenler halı yıkama

Halılar en çok kirlenen ve en çok zarar gören eşyalar arasında yer almaktadır. Halı çeşitlerine göre de kirlilik oranı artar. Örneğin shaggy halıların temizlenmesi çok zordur. Uzun havların arasına giren kirlerin yıkanması ve temizlenmesi profesyonellik ister. Ancak makine halıları daha kolay yıkanır ve temizlenir.

Firmamızda verdiğimiz hizmetler:

Ev hanımları günlük halı temizliği yapıyor olsa bile bu kirlere ulaşmanız ve detaylı bir temizlik yapmanız mümkün değildir. Halılar sürekli olarak basılan ve kir toplayan ürünler oldukları için ortamdaki tozlar da halıya iştirak ederek daha sık temizlik hizmeti ister ancak bunu ilkel yollarla yani elde yıkama gibi işlemler ile yapamazsınız. Halı yıkamanın önemini kısaca anlatmaya çalıştık. Unutmayın halılarınızı profesyonel firmalara teslim edin.

Firmamız temizlik alanında bir çok alt alanda hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz sayfamızı incelemenizi öneririz. İhtiyacınız olan temizlik alanı için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Firmamız profesyonel hizmet anlayışı ile ürünlerinizi temizleyip ücretsiz servisimiz ile adresinize getirecektir.

Esenlerde halı yıkama fabrikası

Esenler halı yıkama firmamız, son sistem makinelerimiz ile sektöre örnek bir halı yıkama fabrikası kurmuş ve ilçe sakinlerine hizmet vermeye başlamıştır. Kısa zamanda kalitesi ile bir çok halı yıkama firmasını geride bırakmayı başarmıştır. Firmamız halı yıkamanın dışında, yorgan yıkama, battaniye yıkama ve koltuk yıkama hizmeti vermektedir.

Pratik bilgiler

Halıya her hangi bir şey döküldüğünde kesinlikle kimyasal madde kullanmayın. Bunun yerine doğal ürünler tercih etmelisiniz. Eğer alınabiliyorsa kabaca dökülen şeyi almalı ardından ıslak bezle fazla yaymadan hafif silebilirsiniz. Evde yapılabilecek pratik çözüm bu kadardır. Leke oluştu ise bu konuda mutlaka profesyonel destek almalısınız. Halının zarar görmeden lekeyi temizlemek için bu şarttır. Profesyonel halı yıkama firmaları bitkisel özlü leke çıkarcılar yardımıyla halıya zarar vermeden lekeyi temizlemektedir.

İletişim formu

Call Now ButtonTIKLA ARA