Teslim Alma İşlemi

teslim alma

Bakırköy halı yıkama firmamızda, halılarınız adresinizden alınıp fabrikamıza getirilmeden önce metrekare hesaplaması yapılır ve makbuza yazılır. Halılar yıkama işlemine başlamadan önce toz alma odalarında tozları alınır ve lekeleri tespit edilir ve temizlenir.

Yıkama işlemi

halı yıkama işlemi

Halılarınız yıkama fabrikamızda tek tek toz alma makinesinden geçirilir. Leke çıkarma aşamasında her halının türüne göre işlem yapılarak lekeler temizlenir.

Adrese teslim

adrese teslim

Daha sonra halılar durulama ve kurutma işlemleri için kurutma odalarına alınır. İtina ile yıkanan halılar özenle paketlenir ve belirtilen sürede adresinize teslim edilir. Halılarınızın teslim alma ve teslim etme süresi toplam 3 gün sürmektedir.

Belgelerimiz

onur belgesi
katılım belgesi
Üniversite raporu

Kullanmakta olduğumuz halılar devamlı üzerinde gezindiğimiz için toz ve kirleri çok kolay yüzeylerinde toplamaktadırlar. Yüzeyde toplanan tozlar zamanla halıların diplerine inmekte ve bakterilerin oluşmasına sebep olmaktadır.

Gün geçtikçe bu bakteriler çoğalmaktadır ve yaşam alanlarını sağlık yönünden tehdit etmektedir. Sağlıksız bir ortam çeşitli hastalıklara, özellikle çocukların kolayca hastalanmalarına neden olur. Bakırköy halı yıkama sizin sağlıklı bir alanda yaşamanız için büyük çalışmalar ile hizmet vermektedir. Halılarda bulunan bakteriler süpürmek ya da halıları silmeyle kesin çözüm sağlanmaz. Sadece halıların yıkanmasıyla bu sağlıklı olmayan ortamlardan kurtulmak mümkündür.

Bakırköy halı yıkama

Sağlıklı yaşam alanları ve hastalıklardan korunmak için halıların yıkanması çok önemlidir. Şirketimizde halı yıkama dışında koltuk yıkamabattaniye yıkama ile birlikte yorgan yıkama hizmetleride vermekteyiz. Firmamız halılarınızı hijyenik ortamlarda Sağlık Bakanlığı onaylı anti bakteriyel özel bitki özlü temizlik ürünleri ile el değmeden özel makinelerle özenle yıkanmaktadır.

Gün boyu sürekli üzerinde dolaştığımız halılar çok çabuk kirlenmektedir. Çevrede uçuşan tozlar halıların yüzeylerine yapışır. Bu tozlar zamanla halıların diplerine çökmektedir. Çöken tozlar bakterilerin oluşmasına neden olur ve gün geçtikçe bu bakteriler çoğalmaktadır. Bakırköy halı yıkama firmaları sizleri bu dertten en uygun fiyatlarla kurtarmaktadır.

Bakırköyde halı yıkama fabrikası

Firmamız halıları adresleriniz den alıp fabrikamıza getirmektedir. Halılar toz makinelerinden geçer ve lekeleri tespit edilmektedir. Yıkama yapılırken her türlü sağlık kurallarına uyularak temizlik hizmetinin verilmesine dikkat edilmektedir. Halıların yıkanmasında sağlığa zarar vermeyen anti-bakteriyel özel bitki özlü deterjanlar ve son sistem teknolojik makineler ile uzman ekibimiz tarafından özenle yıkanmaktadır. Yıkama işlemi biten halılar kurutulur ve itina ile paketlenir. Paketlenen halılar adresinize teslim edilmektedir.

Halı yıkama fiyatları

Bakırköyde halı yıkama fiyatları her keseye uyan en uygun halı yıkama fiyatlarıdır. Firmamız öncelikle müşterilerimizin menfaatini düşünerek fiyatlarını belirlemektedir. Fiyatlar halıların türüne, dokumasına, cinsine ve çeşitli özelliklerine göre değişim göstermektedir. Müşterilerimizin memnun kalacağı kaliteli hizmet ve en uygun fiyatları sunmaktadır. Her zaman kazanmak için müşteri güveni şarttır.

İletişim formu

Call Now ButtonTIKLA ARA