Bakırköy Halı Yıkama

Bakırköy halı yıkama hizmeti. Bakırköy halı yıkama fabrikası. Bakırköy profesyonel halı yıkama, Bakırköy halı yıkama fiyatları. Bakırköy kampanyalı halı yıkama. Bakırköy güvenilir halı yıkama.

Bakırköy Halı Yıkama

Bakırköy halı yıkama hizmetimiz %100 müşteri memnuniyeti garantilidir. Bakırköy halı yıkama firması olarak, endüstriyel otomatik makinalar ile garantili halı yıkama hizmeti vermekteyiz. En kaliteli halı şampuanları ile halılarınızı yıkarken profesyonel işçilik ile kaliteli işlem uygulamaktayız.

Bakırköy Halı Çırpma ve Temizleme İşlemi

Bakırköy halı yıkama olarak, halılarınızı önce profesyonel çırpma makinelerimiz ile üzerindeki tozdan arındırıyoruz.

Bakırköy Halı Yıkama Hizmeti

Bakırköy halı yıkama işlemi, çırpma işleminden hemen sonra yapılmaktadır. Çırpma işlemi sırasında not alınan lekelere öncelikle leke çıkarıcı işlem uyguluyoruz ve ardından profesyonel Bakırköy halı yıkama makinelerimizde sorunsuz şekilde yıkıyoruz.

Yıkama işleminin hemen ardından halılarınızı profesyonel Bakırköy halı sıkma makinelerimizde sıkma işlemine alıyoruz. Bu aşamada halılarınız %98 oranında hızlı ve sorunsuz kurumuş oluyor.

Bu işlemlerden sonra halılarınızı %100 izole kapalı kurutma odalarımızda nem alma makinelerimiz ile kurutuyoruz. Maksimum 8 saat içerisinde kurumuş olan halılarınızı tek tek kalite kontrol aşamasından geçirerek paketliyoruz.

Bakırköy Halı Yıkama Fiyatları

Bakırköy halı yıkama fiyatları hakkında almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bakırköy Halı Yıkama İletişim

Bakırköy halı yıkama hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 (212) 506 06 14

Halı yıkama hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Hizmetlerimiz

100% Memnuniyet Garantisi