Yeşilköy Halı Yıkama

Yeşilköy halı yıkama hizmeti. Yeşilköy halı yıkama fabrikası. Yeşilköy profesyonel halı yıkama, Yeşilköy halı yıkama fiyatları. Yeşilköy kampanyalı halı yıkama. Yeşilköy güvenilir halı yıkama.

Yeşilköy Halı Yıkama

Yeşilköy halı yıkama hizmetimiz %100 müşteri memnuniyeti garantilidir. Yeşilköy halı yıkama firması olarak, endüstriyel otomatik makinalar ile garantili halı yıkama hizmeti vermekteyiz. En kaliteli halı şampuanları ile halılarınızı yıkarken profesyonel işçilik ile kaliteli işlem uygulamaktayız.

Yeşilköy Halı Çırpma ve Temizleme İşlemi

Yeşilköy halı yıkama olarak, halılarınızı önce profesyonel çırpma makinelerimiz ile üzerindeki tozdan arındırıyoruz.

Yeşilköy Halı Yıkama Hizmeti

Yeşilköy halı yıkama işlemi, çırpma işleminden hemen sonra yapılmaktadır. Çırpma işlemi sırasında not alınan lekelere öncelikle leke çıkarıcı işlem uyguluyoruz ve ardından profesyonel Yeşilköy halı yıkama makinelerimizde sorunsuz şekilde yıkıyoruz.

Yıkama işleminin hemen ardından halılarınızı profesyonel Yeşilköy halı sıkma makinelerimizde sıkma işlemine alıyoruz. Bu aşamada halılarınız %98 oranında hızlı ve sorunsuz kurumuş oluyor.

Bu işlemlerden sonra halılarınızı %100 izole kapalı kurutma odalarımızda nem alma makinelerimiz ile kurutuyoruz. Maksimum 8 saat içerisinde kurumuş olan halılarınızı tek tek kalite kontrol aşamasından geçirerek paketliyoruz.

Yeşilköy Halı Yıkama Fiyatları

Yeşilköy halı yıkama fiyatları hakkında almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Yeşilköy Halı Yıkama İletişim

Yeşilköy halı yıkama hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz. +90 (212) 506 06 14

Halı yıkama hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Hizmetlerimiz

100% Memnuniyet Garantisi